Analiz

Tasarım yapılırken genellikle, önceki çalışmalar, benzer tasarımların incelenmesi gibi yöntemlere başvurulur. Ancak her yeni tasarım, geçmiş bir tasarım ya da benzer bir tasarım ile tamamen aynı değildir

Anasayfa- Analiz


 

Tasarım yapılırken genellikle, önceki çalışmalar, benzer tasarımların incelenmesi gibi yöntemlere başvurulur. Ancak her yeni tasarım, geçmiş bir tasarım ya da benzer bir tasarım ile tamamen aynı değildir. Her tasarım kendi başına ayrı bir örnektir ve kendi koşulları içinde hedefleri doğrultusunda analiz edilmesi gerekir. Projenin devreye alma aşamasında problem yaşanması, çoğu zaman tasarım aşamasında gerekli doğrulama faaliyetlerinin yetersiz yapılmasından kaynaklanır.

Analiz yöntemleri ile tespit edilen riskler, tasarım aşamasında önlenerek, hata ortaya çıkmadan daha düşük maliyetle giderilebilir. Tasarımdan sonraki aşamalarda yapılacak kalıp/üretim ekipmanı modifikasyonu, yeni malzeme temini, hatta ürünün piyasadan toplanmasına kadar varabilecek her değişiklik, maliyetlerde artış, proje zamanlarının uzaması ve müşteri karşısında itibar kaybedilmesine sebep olabilmektedir. İstenmeyen sonuçları en aza indirmenin yolu, tasarım aşamasında analiz yapmaktır.

SEBEZ EMO firması olarak biz, Analiz Hizmetini bünyesinde bulundurduğu uzman teknik personel dışında, akademik destek ve analiz konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet veren çözüm ortaklarımızdan destek alarak gerçekleştirmekteyiz. İleri mühendislik uygulamalarında ihtiyaç duyulan problemlerin çözümünde çoğunlukla sonlu elemanları analiz programları kullanılmaktadır. Ayrıca müşterinin ihtiyacı doğrultusunda farklı analiz programları veya analiz yöntemleri de kullanılabilmektedir.

 

Verdiğimiz analiz hizmetlerinden bazıları aşağıda ana başlıklar halinde yazılmıştır.

  • Boru mukavemet ve stres analizi hizmetleri
  • Termal Genleşme Analizleri
  • Statik analiz
  • Yük analizi
  • Yorulma analizi
  • Akışkanlar analizi

gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina gebze elektrik gebze makina çayırova elektrik çayırova makina